Yealink T19P - Uygun Fiyatlı, Giriş Seviyesi IP Telefon

Tüm dünyanın en çok tercih ettiği iki telefon markasından biri olan Yealink; ucuz IP Telefon arayan müşterilere hitap edecek Yealink T19P IP telefonlarını sunar.


UYGUN FİYAT


Uygun fiyatlarıyla ucuz IP Telefon arayanların gözdesi olan Yealink T19P IP Telefonu özellikle yazılım tabanlı, asterisk IP santral hizmeti veren firmaların tercih ettiği bir numaralı ürün haline geldi.


Bu konumlamanın ardında uygun fiyatın yanı sıra mükemmel bir ergonomi ve şık tasarım yatıyor, çünkü en iyi kalitedeki ekipmanlar seçilerek üretilmiş olan Yealink T19P IP Telefonu özellikle daha etkin ve rahat çalışmaları için tasarlanmıştır ve ileri seviyedeki birçok IP telefondan daha fazla özelliğe sahiptir.


En fazla tercih edilen IP telefon olmanın getirdiği her zaman ulaşılabilirliğe uygun olarak Bircom her zaman ulaşmanızı garanti edecek şekilde çalışmasını sürdürüyor.

DAYANIKLI ve KALİTELİ

Yealink T19P IP Telefonun
elektronik devresinde kullanılan tüm komponentler ve gövdesini oluşturan tüm malzemeler Yealink Ar-Ge’sinde çalışan 150’nin üzerindeki mühendis tarafından uzun yıllar dayanmak üzere seçilmiştir.

1 SIP hesabı tanımlanabilen Yealink T19P IP Telefonun 2.3 inch grafik LCD 132 x 64 piksel ekranı görsel bilgilere kolay erişim sağlar ve beklentileri aşan kullanıcı deneyimi sunar.

GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER

OTOMATİK KONFİGÜRASYON :
Telefon hizmeti verilirken otomatik konfigürasyon yapılabiliyor olması kurulumu ve destek hizmetlerini azaltacak önemli bir unsurdur. Yealink T19P IP telefonunun desteklediği auto provisioning özelliği çağrı merkezleri, sanal santral hizmeti veren servis sağlayıcıları ve uzak yerlere telefon kurulum yapmak durumunda olan tüm müşterilerin uzak yerlere kurulum için gitmeye gerek kalmadan uzaktan kurulum ve yönetim yapılır, işlerini kolaylaştırır.


HOT DESKING : Çağrı merkezi çalışanları değişik zaman dilimlerinde çalışırlar, masasında çalışanbiri ayrıldığında yeni gelen biri masa telefonunun ayarlarının (aranacak numaralar, sesli mesaj gibi) kendisine özel olmasını ister.Bir telefonu birden fazla kişinin kullandığı işler için Yealink T19P IP telefonu Hot Desking özelliğini geliştirmiştir.

XML REHBER : 1000 adete kadar dahili rehber özelliği bulunmaktadır, buna ek olarak herkesin kullanmaya başladığı XML formatına sahip rehberde eklenebilir.

Sesli mesaj geldiğinde sesli mesajın uyarısı telefonda LED ışığı yanarak görülebilir.

BroadSoft servis sağlayıcısı ile tam uyumlu çalışarak cihaz yönetimi sorunsuz sağlanır.

DONANIM ÖZELLİKLERİ

Kulaklık girişine sahip Yealink T19PSIP Telefonla görüşmeler ahize olmadan gerçekleştirileceği gibi Full-duplex hands free hoparlör ile ahizesiz telefon görüşmesi konforlu bir şekilde yapılabilir.

Yealink T19P VoIP Telefonu masaüstüne veya duvara monte edilebilir yapıdadır.

Yealink T19 modeli PoE desteği olmadan, güç adaptörü ile çalışır, PoE ile entegre çalışan model Yealink T19P olup 10/100 Mbps çift network portuyla genişletilebilir network kullanımı için idealdir.

GÜVENLİK

Yealink T19P telefonunun kurulumu kolay ve esnek olup IPv6 , SRTP/ HTTPS/ TLS, VLAN ve QoS protokol destekleriyle güvenli iletişimi garanti eder.Daha fazla bilgi