Xpeech XT104 IP Telefon

Hayranlık uyandıran tasarımı ile profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış çok fonksiyonlu IP telefondur.

4 SIP hesabı tanımlanabilen Xpeech XT104 IP Telefonun genişleme modülü seçeneğiyle ofislerin günlük iletişim performansı üst seviyeye çıkar.

HD ses kalitesini destekleyen hoparlör ve ahizesiyle yüksek ses kalitesi yüz yüze konuşuluyormuş gibi hissedilir.

IP Telefonun auto provision (otomatik konfigürasyon) özelliği ile IP Telefonu fiziksel olarak programlamaya gerek kalmıyor, otomatik olarak merkezi sunucudan yönetim sayesinde telefonla ilgili konfigürasyon yapılabilir, ayarlar değiştirilebilir.

Özellikle 100 ler seviyesindeki IP Telefonun kurulumunda her telefon için cihazı fiziksel olarak Ethernet portuna takmak dışında konfigürasyonunu yapmak büyük oranda zaman kaybına yol açar, fakat Xpeech XT104’te bulunan auto provision imkanı kurulumu yapacak servis firmalarına büyük kolaylık sağlar, sadece IP Telefonu Ethernet kablosunua takmak yeterlidir.

Örneğin Türkiye’nin birçok ilinde şubesi olan bir bankanın IP Telefonlarını kuracak olan servis firması auto provision olmadan her ile gidip cihaz konfigürasyon yapması gerekiyor.Otomatik konfigürasyon her ile kurulum için gitmeye gerek duyulmadan merkezden IP telefonların ayarlarının yapılmasını sağlıyor.

Birçok farklı dil desteğiyle birlikte gelen IP Telefonun Türkçe dil desteğiyle kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır.

Elastix ve Broadsoft gibi dünyanın lider VoIP platformları ile yapılan test çalışmaları sonucu onaylı sertifikası olup tam uyumlu çalışmaktadır.

3.4 inch 24x128 LCD geniş ekrana sahip IP Telefonda  4 yazılım tuşu, 4 yön tuşu ve 2 ses kontrol tuşu olmak üzere 8 özellik tuşunun yanısıra tek tuşla hızlı arama, tekrar arama butonu ve rahatsız edilmeme tuşları da bulunuyor.

Konferans sistemi olmadan üçlü konferans görüşmesi telefonun içindeki yazılım özelliğiyle mümkün hale geliyor.

Sesli mesajın geldiği IP Telefonun üzerindeki MWI(Message Waiting Indicator) sesli mesaj bildirim ışığıyla görülebilir.

200 hafızalık dahili rehber hafızasına sahip Xpeech XT104 IP Telefonu duvara veya masa üstüne montaj imkanı bulunmaktadır.

PoE-Power Over Ethernet desteğiyle birlikte ses kodekleri olarak G.711 (A/u), G.722 (Wideband), L16 PCM (Wideband), G.726, G729AB, iLBC destekler.

Profesyonel seviyesi IP telefonlara göre oldukça uygun fiyatı olan Xpeech XT104 IP Telefon her türlü işletme için ofis iletişiminin vazgeçilmez ekipmanı olarak dizayn edildi.


Daha fazla bilgi