Xpeech XSG2000

1-2 ya da 3 port kapasiteli XSG2000 VoIP Gateway, yeni nesil VoIP analog telefon adaptörüdür. Son teknolojilerle tasarlanmış XSG2000 ATA desteklediği SIP protokolüyle, mükemmel ses kalitesi, kompakt boyutları, şık tasarımı, zengin ürün özellikleri ve rakiplerinden ayıran özellikleri ile alanında lider bir üründür.

Mükemmel ses kalitesi, kompakt boyutları, şık tasarımı ve zengin ürün özellikleri ile rakiplerinden ayrışan XSG 2000; yüksek kalitede telefon, faks ve router fonksiyonlarını aynı kutu içinde barındırır.
XSG 2000, telefon hizmeti veren servis sağlayıcıları tarafından kullanılan tüm sistemleri ve gelişmiş bir telefon santralinin tüm özelliklerini (arayan numarayı gösterme, çağrı bekletme, çağrı transferi, çağrı yönlendirme, sesli mesaj vb.) destekler. Bilgisayarın olmadığı durumlarda, XSG 2000'in ayarları sesli menü aracılığı ile telefon üzerinden yapılabilir.

Ürün Modelleri

XSG2000-S 1 FXS port
XSG2000-SP 1 FXS port, 1 PSTN port
XSG2000-DS 2 FXS port
XSG2000-DP 2 FXS port, 1 PSTN port
XSG2000-SO 1 FXS port, 1 FXO port

Bütün modellerde bir WAN ve LAN portu içerir.

Daha fazla bilgi
  • - Gerekli konfigürasyon güncellemelerini, önceden belirlenen zamanlarda otomatik olarak yapar.
   - Bilgisayara ihtiyaç duymaksızın, sesli menü yardımıyla analog telefon tuşlarından kurulum yapılabilir.
   - Tüm santral donanımlarıyla uyumludur, ilave santral yatırımı ve programlama becerisi gerektirmez.
   - Aranan numarayı tanımlayarak en ucuz yolu bulur, gelen çağrıyı oraya yönlendirir.
   - Servis sağlayıcı hizmetinin kesilmesi durumunda, çağrının pahalı ortama aktarılacağını, kullanıcıya sesli mesajla bildirir.