Xpeech XSD B1008 Baz Ünitesi

Xpeech SIP DECT Baz Ünitesi, SIP desteği olan tüm santrallerle uyumludur. Kullanmakta olduğunuz santrale SIP olarak bağlanır ve ölçeklenebilir yapısıyla mobil iletişimin özgürlüğüne ekonomik olarak ulaşmanızı sağlar. 

Aynı ağ üzerinde Multi-Cell özelliği sayesinde 254 Baz Ünitesi ve 1000 adete kadar El Terminali konumlandırabilirsiniz. Aynı PBX sistemi üzerinde ihtiyacınız doğrultusunda 254 adete kadar Baz ünitesi ve 1000 adete kadar El terminali konumlandırarak kesintisi bir kablosuz iletişim tecrübesi yaşayabilirsiniz. POE (Power Over Ethernet) desteği sayesinde en düşük kurulum maliyetiyle hızlıca mevcut yapınıza entegre edebileceksiniz. Xpeech baz istasyonu hafif ve dayanıklı yapısı ile DECT GAP standardında kapalı alanda 50 m, açık alanda 300 m kapsama alanı sağlıyor. 

Xpeech baz istasyonu el terminallerini kablo gerektirmeksizin güncellerken kullanıcı dostu Türkçe arayüzü ile size hız kazandırıyor. Xpeech baz istasyonu GAP/CAT-iq protokollerini destekliyor. Xpeech Baz istasyonu ayrıca birden fazla baz istasyonu yönetici (master) seçmeye olanak veren yedekli yapısıyla arıza durumunda iletişiminiz kesilmeden çalışmayı sürdürüyor. 10 aboneye aynı anda hizmet verebilen 12 slot radyo kanallı Xpeech baz istasyonu G.726 / G711 kodek’lerini desteklerken opsiyonel modül ile G.729 protokolünü de destekliyor.

Xpeech DECT sisteminin XSD 0410 el terminali 200 saat bekleme süresi, 18 saat konuşma süresi ile birlikte renkli ekran, titreşim, kulaklık çıkışı, handsfree, kablosuz güncellenebilme ve Türkçe dil seçeneği desteği ile bir DECT telefon sisteminden beklenileni fazlasıyla karşılıyor. Xpeech DECT sistemi benzersiz özellikleri ile en ekonomik yoldan sizlere mobilite ve verimliliği sunuyor.

Daha fazla bilgi
  • - Mobilite ile verimlilik kazancı

   - Esneklik ve erişilebilirlik

   - Yatırım maliyetlerinde tasarruf

   - Kablolama maliyetlerine veda

   - Ekonomi, şıklık ve prestij bir arada

   - Kolay kurulum ve yönetim

   - İhtiyaca göre ölçeklenebilirlik

   - POE Desteği

   - Aynı yapıda 1000 Handset 254 Baz İstasyonu

   - Kesintisiz görüşme