Xpeech - X50 IP Telefon Santrali

Küçük ve Orta Boy işletmeler için ses, görüntü ve verinin tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan yeni nesil iletişim çözümüdür.

Xpeech X50 IP Telefon Santrali, küçük ve orta boy işletmeler için tüm iletişim ihtiyaçlarını IP alt yapısında karşılar. Uzak ofis(şube) ve merkez ofisleri farklı lokasyonlarda olan işletmeleri tek bir merkez gibi yönetilmesini sağlar. İletişim, işletme ve bakım maliyetlerini azaltır. Xpeech X50 IP Telefon Santrali, yarının iletişim ihtiyaçlarını bugünün teknolojisi ile birleştirerek size en efektif iletişim alt yapısını sunar.
Kurulum ve Kullanım Kolaylığı
Xpeech X50 IP Telefon santrali, gelişmiş auto-provisioning özelliği, kullanıcı dostu kurulum ara birimi ve tak-çalıştır özellikleri ile tıkla-çalıştır mantığında çözüm sunar
Uygulama Merkezi ve Modülerite 
Xpeech X50 IP Telefon santrali internet üzerinden Uygulama Merkezi aracılığı ile Xpeech Mobile, Auto-Provisioning, LDAP, Otel, vb. uygulamalarını indirip hızlıca kurup ihtiyacınız olan çözüme ulaşabilirsiniz. Analog ve IP bağlantıları sayesinde X50 IP Telefon santrali gelecekte karşılaşabileceğiniz tüm ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunmaktadır.
Dahili Firewall, Kayıt ve VPN  Özellikleri
Xpeech X50 IP Telefon santrali dahili olarak desteklediği TLS ve SRTP şifreleme ve dahili olarak desteklediği kayıt fonksiyonları sayesinde güvenlik, izleme ve dayanıklılık gibi özellikleri ile ön plana çıkıyor. Aynı zamanda VPN Server olarak da kullanılabilen Xpeech X50 IP Telefon santrali uzak ofis çalışanlarınızı da merkez ile ücretsiz haberleştirebiliyor. Başka bir deyişle iki ayrı lokasyondaki Xpeech X50 IP telefon santrali kendi aralarındaki haberleşmelerini kendi VPN leri ile gerçekleştirirler. Çok noktalı kurulumlarda ayrıca VPN kululumu yapmaya gerek kalmaz.

Xpech X50 IP Telefon Santrali Çevre Birimleri

Xpeech X50 IP Telefon santrali, desteklediği SIP protokolü sayesinde, masa üstü IP telefon setleri, Wi-Fi SIP telefonlar, Kablosuz IP Dect telefonlar, VoIP destekli akıllı telefonlar, görüntülü SIP telefonlar, bilgisayar üzerine yüklenen telefon yazılımları (softphone) direkt olarak santrale bağlanabilir. Bunun dışında video konferans ürünleri, görüntülü kapı telefonları da opsiyonel olarak santral ile birlikte kullanılabilir. 

Merkez Ofis / Şube Kullanımı

Merkez ile şube ofisleri olan firmalar için internet alt yapısı kullanılarak santral abonesi olarak kullanılabilir.Uzak ofis çalışanları merkeze internet üzerinden bağlanarak tek bir merkezden tüm aboneleri yönetebilir, şubeler arası ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.

Xpeech Mobile

Xpeech Mobile uygulaması Android ve IOS için sunulmaktadır. Xpeech Mobile IoS 10. üzerinde bulunan CallKit desteği sayesinde çağrılarınız bildirim halinde değil, standart cep telefonu çağrısı olarak görüntülenmektedir. Bu sayede çağrılarınız daha az cevapsız kalacak olup, kesilmeler daha az olacaktır. 

Daha fazla bilgi