Xpeech IP PBX X100 - IP Telefon Santrali

Orta Boy işletmeler için ses, görüntü ve verinin tek bir merkezden yönetilmesini sağlayan yeni nesil iletişim çözümüdür

Xpeech X100 IP Telefon Santrali, küçük işletmeler için tüm iletişim ihtiyaçlarını IP alt yapısında karşılar. Uzak ofis(şube) ve merkez ofisleri farklı lokasyonlarda olan işletmeleri tek bir merkez gibi yönetilmesini sağlar. İletişim, işletme ve bakım maliyetlerini azaltır. Xpeech X100 IP Telefon Santrali, yarının iletişim ihtiyaçlarını bugünün teknolojisi ile birleştirerek size en efektif iletişim alt yapısını sunar.
Kurulum ve Kullanım Kolaylığı
Xpeech X100 IP Telefon santrali, gelişmiş auto-provisioning özelliği, kullanıcı dostu kurulum ara birimi ve tak-çalıştır özellikleri ile tıkla-çalıştır mantığında çözüm sunar
Uygulama Merkezi ve Modülarite 
Xpeech X100 IP Telefon santrali internet üzerinden Uygulama Merkezi aracılığı ile Xpeech Mobile, Auto-Provisioning, LDAP, Otel, vb. uygulamalarını indirip hızlıca kurup ihtiyacınız olan çözüme ulaşabilirsiniz. Analog ve IP bağlantıları sayesinde X100 IP Telefon santrali gelecekte karşılaşabileceğiniz tüm ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunmaktadır. Opsiyonel olarak sunulan genişleme modülleri sayesinde hem kullanıcı sayısı hem de eş zamanlı görüşme adedi 2 katına çıkarılabilir.
Dahili Firewall, Kayıt ve VPN  Özellikleri
Xpeech X100 IP Telefon santrali dahili olarak desteklediği TLS ve SRTP şifreleme ve dahili olarak desteklediği kayıt fonksiyonları sayesinde güvenlik, izleme ve dayanıklılık gibi özellikleri ile ön plana çıkıyor. Aynı zamanda VPN Server olarak da kullanılabilen Xpeech X100 IP Telefon santrali uzak ofis çalışanlarınızı da merkez ile ücretsiz haberleştirebiliyor. Başka bir deyişle iki ayrı lokasyondaki Xpeech X100 IP telefon santrali kendi aralarındaki haberleşmelerini kendi VPN leri ile gerçekleştirirler. Çok noktalı kurulumlarda ayrıca VPN kululumu yapmaya gerek kalmaz.

Xpeech X100 IP Telefon Santrali Çevre Birimleri

Xpeech X100 IP Telefon santrali, desteklediği SIP protokolü sayesinde, masa üstü IP telefon setleri, Wi-Fi SIP telefonlar, Kablosuz IP Dect telefonlar, VoIP destekli akıllı telefonlar, görüntülü SIP telefonlar, bilgisayar üzerine yüklenen telefon yazılımları (softphone) direkt olarak santrale bağlanabilir. Bunun dışında video konferans ürünleri, görüntülü kapı telefonları da opsiyonel olarak santral ile birlikte kullanılabilir. 

Merkez Ofis / Şube Kullanımı

Merkez ile şube ofisleri olan firmalar için internet alt yapısı kullanılarak santral abonesi olarak kullanılabilir.Uzak ofis çalışanları merkeze internet üzerinden bağlanarak tek bir merkezden tüm aboneleri yönetebilir, şubeler arası ücretsiz görüşme yapabilirsiniz.

Xpeech Mobile

Xpeech Mobile uygulaması Android ve IOS için sunulmaktadır. Xpeech Mobile IoS 10. üzerinde bulunan CallKit desteği sayesinde çağrılarınız bildirim halinde değil, standart cep telefonu çağrısı olarak görüntülenmektedir. Bu sayede çağrılarınız daha az cevapsız kalacak olup, kesilmeler daha az olacaktır. 

Daha fazla bilgi
  • 100 IP Abone (200'e Kadar Genişleyebilir)

   30 Eş zamanlı görüşme (60'e kadar artırılabilir)

   Max 6 GSM Portu desteği

   Max 16 Analog (FXS/FXO) Portu desteği

   Max 2 PRI Portu desteği

   Türkçe Dil ve Basit Arayüz

   %100 Güvenilir Sistem : Donanım ve Yazılım Yedekliliği

   Anlık ve Otomatik Ses Kayıt

   Xpeech Mobile

   Çağrı Raporlama

   PC'den arama için CTI yazılımı

   Otel Çözümü

   Esnek IVR

   4 Katılımcılı Konferans

   IP Faks - T.38

   Video Görüşmesi

   İnterkom Desteği : Kapı Sistemleri ile sesli ve görüntülü görüşme

   IAX - Asterisk Tabanlı Sistemlerle Uyumlu

   3.Party Entegrasyonları : ERP, CRM