Xpeech IP PBX Medium - IP Telefon Santrali

Ucuz santral arayan müşterilere özel olarak tasarlanan Xpeech IP PBX Medium IP Telefon Santrali, yeni nesil IP santral özelliklerinin tümünü kapsamaktadır.

100 aboneye kadar genişleyebilen Xpeech Medium IP telefon santrali ; açık port yapısıyla santral alımı öncesi ve sonrası abone lisans alımına gerek bırakmıyor.IP Santral alımı sonrası ilave abone eklenmek istendiğinde lisans bedeline ihtiyaç duyulmadan, sadece telefon eklenmesi yeterli oluyor.

IP Santralın içindeki GSM port yapısıyla FCT cihazı alınmasına gerek olmadan GSM baz istasyonuna bağlantı sağlanır.

Anlık ses kayıt, her kullanıcı için sesli mesaj, esnek yapıdaki IVR, 16 katılımcılı konferans, IP Faks özelliklerinin IP Santral içinde olması bu özellikler için ek donanım ihtiyacını ortadan kaldırıyor, bu sayede yüksek maliyetli uygulamalardan tasarruf ediliyor hem de birçok gelişmiş özelliklere kavuşuluyor.

Türkçe dil ve basit arayüzü ile santral kurulumunda teknik bilgiye sahip olmayanlar bile kolayca kurulum ve yönetim yapabilir.

Santral yazılımının kesintiye uğraması halinde yedek sistem devreye girerken, daha ileri güvenlik talep edenler için de donanım yedekliliği bulunuyor. Bu sayede, ana santral çalışamaz duruma geldiğinde yedek santral hemen devreye giriyor ve kesintisiz iletişim her koşulda sağlanmış oluyor.

Aynı zamanda VoIP çözümüne geçmeye hazır olmayan şirketler için alternatif olarak hibrit çözüm (FXO/FXS/GSM) sunar.
Daha fazla bilgi