Xpeech IP PBX L500 - IP Telefon Santrali

Hepsi Bir Arada ( All-In-One) Xpeech L500 IP Telefon Santrali; sesle ilgili tüm yazılımları ve donanımları bünyesinde barındırır.

İşletmeler telefon santrali alırken, FCT (GSM modülü), ses kayıt, çağrı raporlama veya otel çözümü gibi uygulamalar için santrale ek olarak ilave donanımlar satın almak zorunda kalıyorlar fakat Xpeech L500 IP PBX ile ilave donanıma gerek kalmıyor.

Hepsi Bir Arada (ALL-IN-ONE) yapısıyla IP Santral sesle ilgili gerekli yazılım ve donanımları bünyesinde barındırıyor.

500 aboneye kadar genişleyebilen Xpeech L500 IP telefon santrali; GSM modülü, otomatik ve anlık ses kayıt, çağrı raporlama, 32 katılımcılı konferans, sesli yanıt, otel çözümü, otomatik faks tanıma ve sesli mesaj gibi uygulamaları tek bir donanımda toplayarak ek donanım maliyetlerini ortadan kaldırıyor ve tek kutuda benzersiz bir VoIP hizmeti gerçekleştiriyor.

Xpeech IP PBX L500 IP telefon santrali; açık port yapısıyla santral alındıktan sonra ilave telefon eklenmek istendiğinde ek abone lisansı gerekmemektedir.

IP Santralın içindeki GSM port yapısıyla FCT cihazı alınmasına gerek olmadan GSM baz istasyonuna bağlantı sağlanır.

Türkçe dil ve basit arayüzü ile santral kurulumunda teknik bilgiye sahip olmayanlar bile kolayca kurulum ve yönetim yapabilir.

Santral yazılımının kesintiye uğraması halinde yedek sistem devreye girerken, daha ileri güvenlik talep edenler için de donanım yedekliliği bulunuyor. Bu sayede, ana santral çalışamaz duruma geldiğinde yedek santral hemen devreye giriyor ve kesintisiz iletişim her koşulda sağlanmış oluyor.

Aynı zamanda VoIP çözümüne geçmeye hazır olmayan şirketler için alternatif olarak hibrit çözüm (FXO/FXS/GSM/PRI) sunar.

Xpeech IP PBX L500 IP Telefon Santralinde ; dış hat olarak analog dış hat ve SIP trunk kullanılacağı gibi 2 PRI porta kadar dış hat kullanılabilir.


Daha fazla bilgi