Xpeech IP PBX L100 - IP Telefon Santrali

Hepsi Bir Arada (ALL-IN-ONE) Xpeech L100 IP Telefon Santrali, yeni nesil VoIP özelliklerinin yanı sıra Ses Kayıt, Çağrı Raporlama ve Otel Çözümü uygulamalarını da kapsayan yapıdadır.

İşletmeler telefon santrali alırken, FCT (GSM modülü), ses kayıt, çağrı raporlama veya otel çözümü gibi uygulamalar için santrale ek olarak ilave donanımlar satın almak zorunda kalıyorlar fakat Xpeech L100 IP PBX ile ilave donanıma gerek kalmıyor.

Hepsi Bir Arada (ALL-IN-ONE) yapısıyla IP Santral sesle ilgili gerekli yazılım ve donanımları bünyesinde barındırıyor.

100 aboneye kadar genişleyebilen Xpeech L100 IP telefon santrali; GSM modülü, otomatik ve anlık ses kayıt, çağrı raporlama, 16 katılımcılı konferans, sesli yanıt, otel çözümü, otomatik faks tanıma ve sesli mesaj gibi uygulamaları tek bir donanımda toplayarak ek donanım maliyetlerini ortadan kaldırıyor ve tek kutuda benzersiz bir VoIP hizmeti gerçekleştiriyor.

Xpeech IP PBX L100 IP telefon santrali; açık port yapısıyla santral alındıktan sonra ilave telefon eklenmek istendiğinde ek abone lisansı gerekmemektedir.

IP Santralın içindeki GSM port yapısıyla FCT cihazı alınmasına gerek olmadan GSM baz istasyonuna bağlantı sağlanır.

Türkçe dil
ve basit arayüzü ile santral kurulumunda teknik bilgiye sahip olmayanlar bile kolayca kurulum ve yönetim yapabilir.

Santral yazılımının kesintiye uğraması halinde yedek sistem devreye girerken, daha ileri güvenlik talep edenler için de donanım yedekliliği bulunuyor. Bu sayede, ana santral çalışamaz duruma geldiğinde yedek santral hemen devreye giriyor ve kesintisiz iletişim her koşulda sağlanmış oluyor.

Aynı zamanda VoIP çözümüne geçmeye hazır olmayan şirketler için alternatif olarak hibrit çözüm (FXO/FXS/GSM) sunar.

Daha fazla bilgi