Sennheiser USB-ED CC 01 Ara Kablo

Sennheiser USB-ED CC 01, Sennheiser’in telekomkulaklıklarının PC’ye bağlanarak softphone ve Tümleşik İletişim platformlarındakullanılabilmesini sağlayan çözümdür.  Bilgisayar tarafından  yenibir ses donanımı olarak algılanan Sennheiser USB-ED CC 01 ara kablo, hemiletişim hem de multimedya uygulamaları için kullanılabilir.

Sennheiser’in Easy Disconnect konektörüne sahip tümtelekom kulaklıkları ile uyumlu olan USB-ED CC 01, çağrı merkezleri ve ofisleriçin masa telefonundan softphone ve tümleşik ileitşim platformlarına geçişteekonomik bir çözüm sunar. Sektörün tüm lider softphone ve tümleşik iletişimçözümleri ile uyumluluk sertifikasına sahip olan Sennheiser USB-ED CC 01, multimedya kullanımına da uygundur.  Otomatik ses iyileştirme profili ile hemtelefon ses kalitesi hem de multimedya ses kalitesi için optimize edilmiştir. Avrupa Birliği’nin İş Yerinde Gürültü normlarına uygun kısıtlayıcısı kullanıcıisteğine göre açılıp kapatılabilir.

Daha fazla bilgi
  • · Otomatik ses iyileştirme profili:Hem telefon ses kalitesi hem de multimedya ses kalitesi için  optimize edilmiş ürün.

   · 
   Kablo üstü çağrı kontrol ünitesi : Ergonomik, basit şık hafif, işlevsel

   · 
   Manyetik tutucu.: Masaya yapıştırılan metal plakasına mıknatısla tutunur, hep aynı yerdekalır

   · 
   Spiral kordon :Masaüstünün derli toplu kalmasını sağlar. Uzunluk: 140+21 cm (spiral)

   · 
   İş Yerinde Gürültü Kısıtlayıcısı  :Avrupa Birliği’nin İş Yerinde Gürültü konusundaki normlarına uygun,elektronik kısıtlayıcı isteğe göre açılıp kapatılabilir.