Sennheiser SH 330 IP Tek Taraflı Kulaklık

Sennheiser SH 330 IP,gün boyunca üstün ses kalitesine ve konfora ihtiyaç duyan profesyoneller için geliştirilmiş. Hafif metal tasarımı, geniş bant desteği ile HD ses kalitesi ve Gürültü Filtreleme(NC) özelliği sunan tek taraflı kulaklık modelidir.

Açık gri renkte metal tacı ile SH 330 IP şık bir kulaklık arayışında olan profesyonellerin tercihidir. Suni deri veya tercihinize göre akustik sünger kulak yastıkları ile kullanabileceğiniz SH 330 IP, tüm gün boyunca konfor vaat ediyor. Sennheiser SH 330 IP, HD kalitesinde doğal ve berrak bir ses üretir. Geniş bant desteği olan bir telefon altyapısı ile kullanıldığında geleneksel kulaklıklara kıyasla daha doğal bir ses sunar. Bu sayede anlaşılırlık artar, kullanıcı gün sonunda daha az yorgunluk hisseder ve verimliliği artar. Gürültü Filtreleme (NC) özellikli mikrofonu, sesinizi ortam gürültüsünden arındırarak karşı tarafa ulaştırır. Akustik sünger kulak yastığı sesi doğrudan kulağınıza iletirken, yine kutu içeriğinde bulunan suni deri kulak yastıkları da uzun süreli kullanımlar için ek konfor sunar. Tüm Sennheiser kulaklıklarında bulunan patentli ActiveGard™* teknolojisi işitme sağlığınızı akustik şoklara karşı korur. * Sennheiser Communications ‘un patentli teknolojisidir. Paket içeriği: •SH 330 IP kulaklık •Akustik sünger kulak yastığı •Taşıma Çantası •Yaka klipsi •Suni deri kulak yastığı •Mikrofon süngeri

Daha fazla bilgi
    • -İşitme sağlığı koruması : ActiveGard™* teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar. -Yüksek anlaşılırlık : Gürültü Filtreleme özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şkilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar. -Hassas konumlandırma : 300° dönebilen mikrofon kolu ile mikrofonu tam istediğiniz pozisyona ayarlayablirsiniz. Mikrofon kolunun mafsalları konumun hassasiyetini ve stablitesini sağlar. -Akustik performans : Benzersiz akustik kulak süngeri özel yapısı ile sesi doğrudan kulağınıza yönlendirir, konforlu bir dinleme sunar.