Sennheiser SC 260 USB CTRL Çift Taraflı Kulaklık

Çok konforlu, USB bağlantısı ve çağrı yönetimi yapabilen bir kulaklık mı arıyorsunuz? Çift Taraflı bir kulaklık olan Sennheiser SC 260 USB CTRL tam size göre. Dayanıklı tasarımı, HD berraklığında ses kalitesi ve konforu ile Sennheiser SC 260 USB CTRL Çift Taraflı Kulaklığı çağrı merkezleri veya tümleşik haberleşme çözümlerini kullanan ofisler için ideal.

Sennheiser SC 260 USB CTRL Çift Taraflı Kulaklık, geniş bant ses ve çağrı yönetimine ihtiyaç duyan profesyoneller için üretildi. Ekonomik bir çözüm olan SC 260 USB CTRL Çift Taraflı Kulaklık ile soft phone ile yaplan çağrılar tek bir noktadan yönetilebilir. Bunun yanı sıra, Sennheiser'a özel CircleFlex® çift küresel mafsalı ile tam uyum ve benzersiz konfor, gürültü filtreleme özellikli mikrofon, ve yüksek profilli tacı ile kullanım konforunu bir üst noktaya taşıyor. HeadSetup yazılımı ile bir çok soft phone ile uyumlu olan SC 260 USB CTRL Kablolu Kulaklık tümleşik haberleşme kullanıcılarının tüm gün boyunca konforlu ve verimli çalışmasına olanak tanır. * Sennheiser Communications’un patentli teknolojisidir. Paket içeriği: •SC 260 USB CTRL Çift Taraflı Kablolu Kulaklık•Akustik sünger kulak yastıkları •Yaka klipsi

Daha fazla bilgi
    • -Ücretsiz HeadSetup yazılımı sayesinde bir çok soft phone ile çağrı yönetimi yapılabilir. -USB bağlantısı ile soft phone’larda çağrı yönetimi ve kolay kullanım -Sınıfının en iyi konforuna sahiptir. Çift mafsallı CircleFlex® kulak kapsülü sistemi ile kullanıcıya hemen uyum sağlar, tüm gün boyunca rahat bir kullanım sunar. -Gürültü Filtreleme NC(Noise Cancelling)özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar. -Benzersiz güçlü yapı -Çift taraflı kullanılabilir, numaralandırılmış taç ayarı ile kademeli olarak kolayca ayarlanabilir -Metal destekli taçı ile daha yüksek dayanım. -Sennheiser doğal bir dinleme deneyimi sunan geniş bant ses desteği ile HD ses kalitesi - Bükülebilir mikrofon kolu, mikrofonun her zaman ideal pozisyonda kalmasını sağlar, yanlış yöne bükülez. -350° dönebilen kolu ile mikrofonu hem sağ hem de sol tarafta tam istediğiniz pozisyona ayarlayabilirsiniz. -İsim etiketi ile kolayca kişiselleştirilebilir, karışıklığı önler. -ActiveGard™ teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar.