Sennheiser SC 230 USB Tek Taraflı Kulaklık

Dayanıklığı çağrı merkezlerinde denenmiş, konforlu ve USB bağlantılı bir kulaklık mı arıyorsunuz? Tek taraflı bir kulaklık olan Sennheiser SC 230 USB tam size göre. Dayanıklı tasarımı, HD berraklığında ses kalitesi ve konforu ile SC 230 çağrı merkezleri ve ofislerde tüm gün boyunca kullanım için idealdir.

Sennheiser SC 230 USB, soft phone’lar ile kullanılmak üzere tasarlanmış olan ekonomik tek taraflı kulaklıktır. Tüm gün boyunca konforlu kullanım ve Sennheiser’in HD ses kalitesini talep eden profesyoneller için geliştirtirilmiş olan SC 230 USB rekabetçi fiyatıyla da ideal bir çözümdür. Çağrı merkezlerinde denenmiş dayanıklılığının yanı sıra SC 230 USB, Sennheiser ‘a özel CircleFlex® çift küresel mafsalı ile tam uyum ve benzersiz konfor, gürültü filtreleme özellikli mikrofon, ve yüksek profilli tacı ile kullanm konforunu bir üst noktaya taşıyor.Paket içeriği:- SC 230 USB kulaklık

- Akustik sünger kulak yastığı

- Yaka klipsi

Daha fazla bilgi
  • - Tak Çalıştır: USB bağlantısı ile soft phone’larda kolay kullanım

   - Sınıfının en iyi konforu: Çift mafsallı CircleFlex® kulak kapsülü sistemi ile kullanıcıya hemen uyum sağlar, tüm gün boyunca rahat bir kullanım sunar.

   CTRL Özelliği: Çağrı cevaplama, sonlandırma ve diğer çağrı kontrollerini yapabilme.

   - NC(Noise Cancelling):
    Gürültü Filtreleme özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar. 

   - Tasarım: Benzersiz güçlü yapı ile uzun süre dayanıklılık. 

   - Tak taraflı kullanım: Numaralandırılmış taç ayarı ile kademeli olarak kolayca ayarlanabilir. 

   - Dayanıklı: Metal ile güçlendirilmiş taç uzun yıllar boyunca kullanıma uygun. 

   - Sennheiser HD ses kalitesi: Doğal bir dinleme deneyimi sunan geniş bant ses desteği sunar. 

   Bükülebilir mikrofon kolu: Mikrofonun her zaman ideal pozisyonda kalmasını sağlar, yanlış yöne bükülemez. 350° dönebilen mikrofon kolu ile mikrofonu hem sağ hem de sol tarafta tam istediğiniz pozisyona ayarlayabilirsiniz. 

   İsim etiketi: Kolayca kişiselleştirilir, karışıklığı önler. 

   ActiveGard™ teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar. 

   Kablolu kulaklık olan SC 230 şık bir görünüme sahiptir.