Sennheiser SC 230 USB ML Tek Taraflı Kulaklık

Sennheiser SC 230 USB ML Tek Taraflı kulaklık yoğun çağrı merkezi ve ofislerde gerçek geniş veya dar bant ses kalitesine ihtiyaç duyan profesyoneller için geliştirilmiş tek taraflı kulaklıktır.

Tasarımıyla çağrı merkezlerinin gerektirdiği dayanıklılık ve güçlülüğe odaklanan Sennheiser SC 230 USB ML NC Tek Taraflı kulaklık, birçok konforu ve özelliği bir arada sunar. Patentli çift mafsal tasarımı CircleflexTM ile anında uyum ve üstün konfor sağlayan kulak kapsülleri, gürültü filtreleme özellikli mikrofon, durakları numaralandırılmış çift taraftan ayarlanabilir hafif taça sahiptir. Verimliliği arttıran özelliklerin yanı sıra çağrı merkezi ortamında test edilmiş dayanıklılığı ile Sennnheiser SC 230 USB ML Tek Taraflı Kulaklık profesyonel kullanıcıların her yerde en iyi performansa ulaşmasını sağlar.

Daha fazla bilgi
  • - Sınıfının en iyi konforu: Çift mafsallı CircleFlex® kulak kapsülü sistemi ile kullanıcıya hemen uyum sağlar, tüm gün boyunca rahat bir kullanım sunar.

   - NC(Noise Cancelling): Gürültü Filtreleme özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar. 

   - Tasarım: Benzersiz güçlü yapı ile uzun süre dayanıklılık. 

   - Tak taraflı kullanım: Numaralandırılmış taç ayarı ile kademeli olarak kolayca ayarlanabilir. 

   - Dayanıklı: Metal ile güçlendirilmiş taç uzun yıllar boyunca kullanıma uygun. 

   - Sennheiser HD ses kalitesi: Doğal bir dinleme deneyimi sunan geniş bant ses desteği sunar. 

   Bükülebilir mikrofon kolu: Mikrofonun her zaman ideal pozisyonda kalmasını sağlar, yanlış yöne bükülemez. 350° dönebilen mikrofon kolu ile mikrofonu hem sağ hem de sol tarafta tam istediğiniz pozisyona ayarlayabilirsiniz. 

   İsim etiketi: Kolayca kişiselleştirilir, karışıklığı önler. 

   ActiveGard™ teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar. 

   Kablolu kulaklık olan SC 230 şık bir görünüme sahiptir.