Sennheiser CC 550 IP Çift Taraflı Kulaklık

Serisinin en üst düzey ürünü olan Sennheiser CC 550 IP Çift Taraflı Kulaklık, her iki kulağa da yüksek hassasiyette ses verir, üstün görüşme kalitesi sağlar. Güçlü tasarımı ile tüm ofis ortamlarının yanı sıra özellikle ortam gürültüsü yoğun olan çağrı merkezleri için uzun ömürlü bir çözümdür. Çok geniş boydaki kulak yastıkları kullanıcıyı ortam gürültüsünden soyutlar ve görüşmeye rahatça odaklanmasına imkan verir.

  Sennheiser CC 550 IP Çift Taraflı Kulaklık geniş bant destekli bir altyapıda kullanıldığında görüşmelerin HD kalitesinde yapılmasını sağlar. Geleneksel dar bant kulaklıklarla kıyaslandığında Sennheiser CC 550 Çift Taraflı Kablolu Kulaklık HD ses kalitesi ile daha detaylı, daha doğal bir ses üretir. Patentli ActiveGard™* teknolojisi ile kullanıcıların işitme sağlığı için ani ses yükselmesi ve akustik şoklara karşı benzersiz koruma sağlar. Ultra Gürültü Filtreleme UNC(Ultra Noise Cancelling) özellikli mikrofonu ile ortam gürültüsünü etkin bir şekilde filtreler, ve an gürültülü ortamlarda bile karşı tarafa temiz ve berrak bir sesin gitmesine olanak tanır Geniş kulak yastıkları ve ayarlanabilir kulak kapsülleri, kullanıcıya ortamdaki gürültüden etkilenmeden çalışma ve gün boyu konfor sunar. * Sennheiser Communications ‘un patentli teknolojisidir. Paket içeriği : •CC 550 IP Çift Taraflı Kablolu Kulaklık•Akustik sünger kulak yastığı •Taşıma çantası •Yaka klipsi •Renkli tanımlama etiketleri (3 adet) •Suni deri kulak yastığı •Mikrofon süngeri

Daha fazla bilgi
    • -İşitme sağlığı koruması : ActiveGard™* teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar. -Yüksek anlaşılırlık : Ultra Gürültü Filtreleme UNC(Ultra Noise Cancelling) özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar. -Hassas konumlandırma : 300° dönebilen mikrofon kolu ile mikrofonu tam istediğiniz pozisyona ayarlayabilirsiniz. Mikrofon kolunun mafsalları konumun hassasiyetini ve stabilitesini sağlar. -Mükemmel uyum : Ayarlanabilir kulak kapsülleri ve esnek kulak yastıkları ile size tam olarak uyum sağlar. -Konfor: Geniş ve yumuşak kulak yastıkları uzun süreli kullanımlarda ekstra konfor sunar. -Verimliliği artırır : Çift taraflı kulaklık ile ortamdaki gürültüden etkilenmeden görüşmeye odaklanma sağlanır. * Sennheiser Communications ‘un patentli teknolojisidir.