Sennheiser CC 515 IP Tek Taraflı Kulaklık

Sennheiser CC 515 IP Tek Taraflı Kulaklığın büyük kulak yastıkları, ortam gürültüsünü engeller. Düşük ses seviyelerinde bile hattın diğer ucundan gelen sesi rahatlıkla duyabildiğiniz gibi, ofisinizde olup biteni de izlemeye devam edebilirsiniz. Ayarlanabilir tacı ile tüm gün boyunca konforlu telefon görüşmeleri sunar. Geniş bant desteğiylede tüm gün boyunca HD ses kalitesi işteki verimliliğinizi yukarı taşır.

Sennheiser CC 515 IP tek taraflı kulaklık, yoğun çağrı merkezlerinde veya yüksek ortam gürültüsü üreten açık ofislerde uzun süreler boyunca çalışan kullanıcılar için ideal çözümdür. Sennheiser CC 515 IP tek taraflı kulaklık Güçlü yapısı ve geniş kulak yastıkları konforlu bir kullanım sunarken,UNC(Ultra Noise Cancelling) Ultra Gürültü Filtrelemeli mikrofonu sesinizin her zaman anlaşılır olmasını sağlar. Patentli ActiveGard™ teknolojisi ile işitme duyunuz akustik şoklara ve ani ses yükselmelerine karşı korunur. HD ses kalitesi telefon görüşmelerinde anlaşılırlığı artırır.Paket içeriği:CC 515 IP Tek Taraflı Kablolu Kulaklık

•Akustik sünger kulak yastığı

•Taşıma çantası

•Yaka klipsi

•Renkli tanımlama etiketleri (3 adet)

•Suni deri kulak yastığı

•Mikrofon süngeri

Daha fazla bilgi
  • -HD ses kalitesi : CC 515 IP Tek Taraflı Kablolu Kulaklık geniş bant destekli kulaklık doğal ve berrak bir ses üretir, anlaşılırlığı artırır, telefondaki kişi ile aynı odada konuşuluyormuş hissi yaratır.

   -İşitme sağlığı koruması : ActiveGard™ teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar.

   -Yüksek anlaşılırlık: UNC, Ultra Gürültü Filtreleme özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar.

   -Seste optimum berraklık : 300° dönebilen mikrofon kolu ile mikrofonu tam istediğiniz pozisyona ayarlayabilirsiniz. Mikrofon kolunun mafsalları konumun hassasiyetini ve stabilitesini sağlar. -Konfor: Geniş ve yumuşak kulak yastıkları uzun süreli kullanımlarda ekstra konfor sunar.

   -Kolay kullanım: Telefon ahizesinde olduğu gibi ses bir taraftan duyulur, böylece kullanımına alışmak kolaylaşır.   * Sennheiser Communications ‘un patentli teknolojisidir.