NeoGate Voip Gateways

NeoGate Voip Gateways

Neogate Analog Ağ geçitleri analog telefonlarınızın, faks makinelerinizin ve eski tip santral sistemlerinizin IP Tabanlı Telefon ve Yeni tip Santral (IP PBX) sistemleri ilebağlanabilmesini sağlar. Güncel teknolojilere ayak uyduran geliştirilmiş özelliklerive kurulum/yönetim kolaylığı ile ön plana çıkan Neogate ürünleri, orta ve küçükölçekli işletmeler için tasarlanmıştır.

Neogate Voip ürün ailesi, işletmelerin mevcut altyapısınıbozmadan ve hali hazırda kullanılan ürünlerin değişmesine gerek kalmadan IP Tabanlı sistemlere geçiş maliyetlerini en aza düşürmeyi hedefliyor.


Neogate Voip Ağ Geçitleri, analog telefonlarınızın IP Tabanlı sistemlere SIP ve IAX protokolü ile iletişim kurmasını sağlar. Başta Elastix,BroadSoft,3CX, Asterisk, Lync Server, FreePBX, Freeswitch, Xpeech olmak üzere SIP destekli diğer bütün IP sistemler ile tam uyumlu çalışabilmektedir. Neogate FXS ürünleri ile eski tip analog telefonlarınızı IP Tabanlı sistemlere bağlayarak maliyetleri en aza indirebilirsiniz. 

Neogate 
FXS Gateway ürünleri 4/8/16/24/32 port seçenekleriyle geniş bir yelpazedeişletmelerin FXS ihtiyaçlarına karşılık verebiliyor.

FXO ürünlerde 4 ve 8 port seçenekleriyle gelen Neogate ürünleri,kullanmış olduğunuz Analog Telekom hatlarını Voip’e dönüştürerek SIP ve IAX tabanlı IP Santraliniz ile tam uyumlu çalışabiliyor. Kurulum ve yönetim kolaylıklarının yanında NeoGate ürünlerikendi üzerinde 
Çağrı Raporlama (CDR) ve sorun çözme aşamasında işinizi kolaylaştıracak sistem logları ile birlikte geliyor. Üzerinden geçen ses vedata trafiğini Wireshark formatına uygun biçimde kayıt edebiliyor. Bir çoküründe bulunmayan bu özellikler sayesinde, sistem yöneticilerinin ses ve datatrafiğini çok hızlıca analiz edebilmesine imkan sağlıyor. NeoGate TA400         : 4 FXS Port 

NeoGate TA800         : 8 FXS Port 

NeoGate TA1600        : 16 FXS Port 

NeoGate TA2400        : 24 FXS Port 

NeoGate TA3200        : 32 FXS Port 

NeoGate TA410         : 4 FXO Port 

NeoGate TA810         : 8 FXO Port

NeoGate TA1610        : 16 FXO Port

Daha fazla bilgi