IP Santral Ürünleri

IP Santral

Hepsi bir arada IP Santral

İşletmeler, bir çok farklı ihtiyaçtan yola çıkarak iletişim alt yapılarını değiştirirler. Bundan önceki zaman içerisinde analog alt yapıda kullanılan telefon santralleri kullanılırken, günümüzde VoIP teknolojisi hem satın alma maliyetlerinin uygun olması hem de müşteri ve iç iletişimdeki ihtiyaçların tamamını karşıladığı için daha fazla tercih edilir hale gelmiştir. GSM üzerinden çağrıların yönetimi, ses kayıt, çağrı raporlama ve sesli yanıt sistemleri artık günümüzde her işletmenin ihtiyaç duyduğu ve santralinden beklediği özelliklerdir.

Xpeech IP ve Hibrit Telefon Santralleri
Xpeech markası 20 kullanıcıdan 500 kullanıcıya kadar olan tüm firmalar için uçtan uca çözümler sunmaktadır. PoE Switchlerden, kulaklıklara, IP masa telefon setlerinden, Hibrit ve VoIP teknolojisini destekleyen IP santrallere kadar tüm iletişiminizi tek bir marka altında toplayabilirsiniz.

İŞTE SİZE IP SANTRALE GEÇRKEN XPEECH'I SEÇMENİZ İÇİN 5 ÖNEMLİ NEDEN

Ek Lisans Ücreti Ödemeyin Xpeech, bir IP telefon santralinden bekleyebleceğiniz tüm özellikleri ek maliyet gerektirmeden hemen ilk günden size sunar.
Dahili GSM modülü: GSM yönündeki çağrılar ve e-posta ile SMS haberleşmesi
Ses kayıt özelliği : isterseniz tüm çağrıların isterseniz belirli çağrıların ses kaydının yapılabilmesi
Çağrı raporlama : Dilerseniz santralin arayüzünden dilerseniz harici yazılımınız ile telefon trafiğinizin raporlanması ve analizi
Otomatik Faks tanıma : Müşteriniz telefon numaranıza faks gönderirse? Sorun değil, Xpeech faksı kabıul eder, e posta ile size ulaştırır.
Sesli Mesaj : Xpeech siz ofis dışındayken, sizi arayanların mesajlarını toplar, size e posta olarak ulaştırır. Hemen!

Xpeech IP telefon santralleri bütün bunlar için size ek donanım veya lisans maliyeti çıkarmaz, ekonomiktir.

Modüler Yapı

Xpeech IP telefon santralleri esnektir, işinizin ihtiyaçlarına göre şekil alır. Satın alacağınız santrale bugünkü ihtiyaçlarınıza göre karar verin. Xpeech'in verimliliğinize katlısı ile işiniz ve ihtiyaçlarınız geliştiğinde modüler yapısı ile hemen size uyum sağlar
Artırılabilir kapasite : Şirketinzin toplam kullanıcı sayısı veya eş zamanlı çağrı adetlerinin gelecekte ne olacağınıa şimdiden karar vermek zorunda değilsiniz. Xpeech IP santraller, bir üst modele geçmeye gerek kalmadan bunları ekonomik fiyatlarla size sunar. 
Analog / VoIP / ISDN / GSM : Santralinizn kullanacağı iç ve dış hat tiplerini tam ihtiyacınıza göre belirleyin.

Daha fazla bilgi