Haberler

OFİSE BAĞLANMAK MI? HİÇ SORUN DEĞİL!

SENNHEISER'IN "SKYPE FOR BUSINESS" KULAKLIKLARI OFİS DIŞINDA BİLE OLSANIZ KESİNTİSİZ İLETİŞİMDE İMDADINIZA YETİŞİYOR. CEP TELEFONU , TABLET VEYA PC'DEN BAĞLANARAK KONFERANS YAPABİLİYORSUNUZ.

Sennheiser'ın Microsoft'un uygulaması Skype for Business ile işbirliği doğrultusunda geliştirdiği ürünler, herhangi bir anda ve herhangi bir istemci ile (PC veya mobil cihaz) kolayca konferans yapmaya olanak tanıyor. Eğitim, çoklu konferans, sunum amaçlı profesyonel kullanım bunlardan yalnızca birkaçı... Presence UC kulaklık ile ofis dışında çalışanlar, sık sık seyahat etmesi gereken kullanıcılar için bir Bluetooth'a sahip ve kullanıcısına HD ses kalitesinde görüşme yapma imkanı veriyor. SpeakFocus ve WindSafe teknolojileri ile yüksek gürültülü ortamlarda bile içerdiği üç adet digital mikrofonu sayesinde karşı tarafa net ve anlaşılır bir ses iletimi sağlıyor. Akustik şoklara karşı etkin bir koruma sağlayan ActiveGard teknolojisi kulak sağlığını korumak için geliştirilmiş. Sennheiser SP 20 ile USB ile masaüstü veya dizüstü bilgisayarlara bağlanabiliyor. Kendini şarj ederken, diğer yandan telekonferans özelliklerinin doğrudan kullanılabilmesini sağlıyor. Aynı anda hem mobil cihazlara hem de PC'lere bağlanabilen cihaz, böylece bilgisayar üzerindeki bir telekonferansı cep telefonu üzerindeki bir başka konferans ile birleştirebiliyor.
İsteğe göre tek veya çift taraflı seçilebilen MB Pro serisi kulaklıklar ise aynı anda iki cihaza birden Bluetooth ile bağlanabiliyorlar. Gürültü filtrelemeli mifrofonları ile açık ofislerde bile pürüzsüz bir ses iletimi sağlayan kulaklıklar, Room Experience özelliği ile doğal bir ses üretimi sunuyor.

Şubat - 2016 - Turkish Time