Haberler

Sennheiser SC660 USB

İşletmeler için geliştirilmiş kulaklıkta ses kalitesi değil,özellikler ve konfor ön planda.

SC 660 USB kulaklık, kurumsal kullanıma yönelik tasarlanan seçenekler arasında. Saatlerce kullanıldığında bile rahatsızlık vermeyecek şekilde tasarlanmış olan Sennheiser SC 660 USB'nin elbette ses kalitesine ve kullanım rahatlığına dair sunduğu birçok ek teknoloji mevcut. Kutu içeriğinde bir manyetik tutucu (magnetic holder) da var. Yapışkanlı bir metal parçası olan manyetik tutucuyu masa üstüne veya monitörün çerçevesine yapıştırabilirsiniz. Kulaklığın kumandası mıknatıslı şekilde tasarlandığından manyetik tutucuya kolaylıkla yapışabiliyor. Sennheiser SC 660 USB, rahatlık açısından bizden tam puan alıyor. Deri kulak yastıkları son derece yumuşak ve saatler süren kullanımda bile rahatsızlık hissi vermiyor. Kulak yastıklarının kulak kepçesini tamamen kapatmaması sayesinde terleme gibi sorunlar da oluşmuyor. Dilediğiniz zamanlarda mikrofonu ağzınızdan uzaklaştırıp kulaklığınızın tacına paralel olarak muhafaza edebilirsiniz. Gürültü engelleme özellikli mikrofonu ile Sennheiser SC 660 USB sesi karşı tarafa en iyi şekilde ulaştırmanızı sağlıyor.
Sennheiser SC 660 USB bilgisayarınıza USB üzerinden bağlanıyor Böylece ses kartına veya kulaklığa bağlı parazit gibi sorunların oluşma olasılığı ortadan kalkıyor.290 cm'lik kablosuyla kullananlara kablosuz kulaklık rahatlığı sunmayı hedefleyen Sennheiser SC 660 USB, işlevsel kumandasıyla rahatlık konusunda da bir hayli başarılı. Kumanda üzerinde çağrı kontrolü, ses seviyesi ayarı ve mikrofon açma-kapama düğmeleri bulunuyor.
Sennheiser SC 660 USB'nin sürücüleri oldukça iyi şekilde ayarlanmış. Bas ve tiz sesler belirli bir aralık içinde tutulmuş ve tamamen karşınızdan gelecek olan sesin kalitesine odaklanılmış. Ses iletim kalitesi oldukça yüksek ama bas ve tiz aralığı yüzünden müzik dinlemek isteyenler için pek de tatmin edici olmayabilir.

Mayıs - 2015 - PC Net