GrandStream GXP 2130v2 IP Telefon

GXP2130 v2, diğer uzantıların durumunu ve durumunu kolayca izlemek ve çağrıları aktarmak için 3 hat, Gigabit port ve 8 BLF / hızlı arama tuşlarına sahip standart bir High-End IP telefonudur. 2,8 inç renkli LCD ekran ve HD ses, net bir ekran ve kaliteli çağrılara olanak tanır. GXP2130 v2, esneklik sağlamak için Plantronics kulaklıklar için Bluetooth, Elektronik Kanca Anahtarı (EHS) desteği ile donatılmıştır. KOBİ'ler, işletmeler ve SOHO'lar için ideal olan GXP2130 v2, gelişmiş işlevselliğe sahip, kullanımı kolay, yüksek kaliteli ve zengin özellikli bir IP telefonu arayan kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir.

GXP2130 v2, 3 hat destekliyor; özelleştirme için 4 XML programlanabilir yazılımsal tuş ve 4 taraflı sesli konferans, işletme kullanıcılarını temas içinde tutuyor. Kullanıcıların diğer uzantıların durumlarını ve durumlarını kolayca izlemelerine ve çağrıları aktarmalarına olanak sağlamak için 8 BLF / hızlı arama tuşu içerir. HD ses ve 2,8 "renkli LCD ekran, yüksek kaliteli çağrılar ve yerleşik Bluetooth desteği ile Bluetooth kulaklıkların kullanılmasına ve eşleştirilmiş mobil cihazlardan gelen telefon defteri ve çağrıların aktarılmasına izin verir. GXP2130 v2, küçük işletmeler, SOHO'lar ve kullanımı kolay kapsamlı özelliklere sahip yüksek kaliteli bir IP telefonu arayanlar için mükemmel bir çözümdür.

Tüm Grandstream IP telefonların yaptığı gibi, GXP2130 v2, son teknoloji ürünü güvenlik şifreleme teknolojisi (SRTP ve TLS) içerir. GXP2130, Grandstream'in UCM serisi IP PBX'leriyle sıfır yapılandırma, şifrelenmiş XML dosyaları ve TR-069 gibi çok çeşitli otomatik hazırlama seçeneklerini desteklemektedir.

Daha fazla bilgi
  • - 3 Hat Tuşu ile, 3 SIP hesabını ve 4 yönlü sesli konferansu destekler

   - 2,8 inç (320x240) renkli ekran LCD

   - Çift Gigabit portlar, entegre PoE

   - 8 çift renkli BLF / hızlı arama tuşları

   - Hoparlör ve ahizedeki HD ses

   - Tümleşik Bluetooth

   - 4 programlanabilir bağlama duyarlı yazılım tuşları