ESTOS Procall 4 +

ESTOS Procall 4 + akıllı CTI Çözümü, size zaman ve maliyet avantajı sağlarken,santraliniz ile aynı anda birden fazla uygulamayı entegre eder. Ayrıca firmanızın stratejisi ve müşteriye bakışı doğrultusunda özelleştirilebilir.

Ürünleştirilmiş ve bir çok santral marka modeline bağlanmaya hazır hale getirilmiş ESCTA sunucu yazılımları projede vakit ve maliyet avantajı sağlar.

Santral ile birlikte alınabilen yüksek maliyetli ve tek bir uygulamayı tarayabilen CTI adaptör çözümlerine karşılık Estos Procall çözümü Santral ile aynı anda birden fazla uygulamayı entegre eder. Böylece santralden kullanıcıya gelen bir çağrıdaki telefon numarasını örneğin aynı anda muhasebe, CRM ve ERP uygulamalarında tarar ve kullanıcının önüne 360 derece müşteri görünümünü sunar

Kullanıcıya açılan pop-up ekranı Müşteri’ nin stratejisini ve kendi müşterisine bakışını yansıtabilecek şekilde özelleştirilebilir. Örneğin kaç ürün sahibi, müşterinin cari balansı, segmenti ve son aktivite tarihi gibi alanlar kullanıcıya çağrı geldiğinde gösterilir ve gelen çağrının daha bilinçli karşılanması sağlanır.

Procall çözümü Müşterinin süreçlerine entegre şekilde çalışır. Çağrı karşılandığında Procall diğer .exe leri tetikleyerek örneğin CRM uygulaması içinde ilgili müşteri geçmişine otomatik bir arama aktivitesi yaratır, ek bilgiler girilecekse ilgili ara yüzü kullanıcının karşısına getirir ve kurumsal birikim oluşmasına destek olur.

Daha fazla bilgi
  • - Çoklu şubeli kurumlar
   - Sınırsız abone
   - Farklı santral marka ve modellerine uyumlu
   - Kurumda kullanılan Mailing, CRM ve ERP uygulamaları ile entegre
   - Soft-phone ve IP telefon modelleri ile uyumlu
   - Kuruma özel bilgileri gelen ve giden aramada gösterme ve aynı arayüzden veri girişi