Digicom Yetenekli FCT

İtalya menşeili Digicom firması tarafından üretilmekte olan Digicom Yetenekli FCT, 1 GSM kanalı ve 1FXS-1FXO bağlantısı içerir. Digicom Yetenekli FCT ,FXS ve FXO bağlantı sayesinde santrallere boş port gerektirmeden sabit hatlar arasına seri olarak bağlanabilen Akıllı FCT dir. Böylece santralinizde FCT kullanabilmek için ilave yatırım yapmak zorunda kalmazsınız.Bu özelliği ile telefon giderlerinizi düşürmekle kalmayıp ofisinizde veya evinizde olmadığınız anlarda direkt yada dahili hattınıza gelen çağrıları cep telefonunuzdan yanıtlayabilirsiniz.

Ülkemizdeki tüm GSM şebekelerini destekler. Zamanının çoğunu ofis dışına hareket halinde geçiren profesyoneller ve telefon giderlerini düşürmek isteyen işletmeler için idealdir. Ofis dışındaki yetkisi olan çalışanların cep telefonlarını kullanarak işletme santrali üzerinden çağrı başlatmasına olanak verir. Digicom Yetenekli FCT cihazı sadece sabit dahili kullanıcıların değil ofis dışındaki kullanıcıların da telefon giderlerini düşürmesine yardımcı olur.

Telefon santralinin dış hat portuna bağlanarak kurumsal haberleşmede GSM tarifelerinin getirdiği avantajları işletmelere sunan Digicom Yetenekli FCT , ülkemizde yaygın olarak kullanılan tüm marka ve model telefon santralleri ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır.
Digicom Yetenekli FCT , sahip olduğu özelliklerle kullanıcıların tüm beklentilerini karşılayabilen kompakt bir üründür.

Digicom Yetenekli FCT de polarity reversal desteği sayesinde görüşmenin başlangıç ve bitimini telefon santraline hatasız olarak bildirebilir. Bu şekilde hattın takılı kalması gibi sorunlar yaşanmaz.
Digicom Yetenekli FCT 'lerdeki dakika sayma özelliği GSM operatörlerinin uygulamakta olduğu tarife ve ücretlendirme modelleri ile tam uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
FCT'ler sabit hat yönünde aramalar için de kullanıldığında görüşmeler GSM şebekesine iletileceğinden şehir içi aramaların Alan Kodu + Numara şeklinde 11 haneli olarak tuşlanması gerekmektedir.

Digicom Yetenekli FCT 'ler kutudan çıkarıldığında hemen kullanıma hazır durumdadırlar. SIM kart takılması, anten ve adaptör bağlantısı yapılarak saniyeler içinde arama yapmaya hazır hale getirilebilirler.

Daha fazla bilgi
  • - Tüm santraller ile uyumlu
   - FXS-FXO bağlantı portu
   - Mobil dahili abone
   - Polarity Reversal desteği
   - Farklı yönlere dakika sayma
   - Şehir içi aramalarda otomatik alan kodu ekleme
   - CLIP – Arayan numaranın gösterilmesi
   - Kullanıma hazır, Tak-Çalıştır ürün
   - Gelen ve giden ses seviyelerinin ayrı ayrı ayarlanabilmesi
   - GSM şebeke hizmetlerini kullandırır.