Digicom 2G FCT

İtalya menşeili Digicom firması tarafından üretilmekte olan Digicom 2G FCT, 1 GSM kanalı ve 1 FXS bağlantısı içerir. Telefon santralinin dış hat portuna bağlanarak kurumsal haberleşmede GSM tarifelerinin getirdiği avantajları işletmelere sunan Digicom 2G FCT, ülkemizde yaygın olarak kullanılan tüm marka ve model telefon santralleri ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır. Digicom 2G FCT, sahip olduğu özelliklerle kullanıcıların tüm beklentilerini karşılayabilen kompakt bir üründür.

Telefon santralinin dış hat portuna bağlanarak kurumsal haberleşmede GSM tarifelerinin getirdiği avantajları işletmelere sunan Digicom 2G FCT, ülkemizde yaygın olarak kullanılan tüm marka ve model telefon santralleri ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır.

Digicom 2G FCT de polarity reversal desteği sayesinde görüşmenin başlangıç ve bitimini telefon santraline hatasız olarak bildirebilir. Bu şekilde hattın takılı kalması gibi sorunlar yaşanmaz.
Digicom 2G FCT 'lerdeki dakika sayma özelliği GSM operatörlerinin uygulamakta olduğu tarife ve ücretlendirme modelleri ile tam uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
FCT'ler sabit hat yönünde aramalar için de kullanıldığında görüşmeler GSM şebekesine iletileceğinden şehir içi aramaların Alan Kodu + Numara şeklinde 11 haneli olarak tuşlanması gerekmektedir.

Digicom Analog FCT'ler kutudan çıkarıldığında hemen kullanıma hazır durumdadırlar. SIM kart takılması, anten ve adaptör bağlantısı yapılarak saniyeler içinde arama yapmaya hazır hale getirilebilirler.

Daha fazla bilgi