Satış Ekiplerinizi Hareketlendirin

“Şirketimizin satış personeli ofiste çağrıları karşılarken artık sahada müşterilerinin yanında sanki ofisteymiş gibi çağrılarını cevaplayabiliyor. “ Janothan Isonhover

Şirketimiz yıllarca satış operasyonunu ofiste çalışan satış ekipleriyle telefonla gelen siparişleri yerel ağdaki sistemlere aktararak yönetmekteydi. Satış personelimiz ofiste önemli bir mesai geçiriyor ve müşterilerinin aramasını bekliyorlardı. Her şirket gibi büyüme hedeflerimiz var ve rekabetçi piyasa artık bizim çok daha fazla koşmamızı gerektiriyor. Rakiplerimiz ofiste beklemiyor ve müşterilerimizi ziyaret ediyorlar.
Bu değişen koşullara uyum sağlamak için öncelikle müşteri ilişkilerimizi yönettiğimiz yazılımımızı, bulutta çalışan bir yazılımla değiştirdik. Bu değişiklik çalışanlarımızın heryerden müşteri siparişlerini girebilmesini sağladı. Satış ekiplerimize gelen telefonları değiştirme riskine girmek istemedik. Onun yerine tüm satış personelimizin sabit hatlarının üzerine 2N Smartgate ekipmanlarından kurdurduk. Bircom’un sunduğu bu cihazlar sayesinde gelen her müşteri araması direkt sahadaki personelimizin cebinde çalmaya başladı. Biz bu sayede tüm satış personelimizi müşterilerimizi ziyaret edebilir hale getirdik.

Bu kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.