AudioCodes Mediant 800 MSBR

Mediant 800 MSBR küçük ve orta boy işletmelere, tümleşik ses ve veri hizmetleri sunabilmek amacıyla tasarlanmış bir all-in-one, Multi-Service Business Router çözümüdür.

Mediant 800 MSBR küçük ve orta boy işletmelere, tümleşik ses ve veri hizmetleri sunabilmek amacıyla tasarlanmış bir all-in-one, Multi-Service Business Router çözümüdür.
Mediant 800 MSBR Audiocodes’un en iyi türdeki VoIPerfect media gateway teknolojisi ile birlikte çalışan kurumsal oturum sınır kontrolü (Enterprise class Session Border Controller), veri ve ses güvenlik bileşenleri (Data & Voice security elements), veri yönlendirme (Data Routing), LAN anahtarlama (LAN Switching) ve WAN erişimi servislerine dayanmaktadır. Bu servisler, aynı zamanda bulut bilişim servisleri ile bağlantıda kolaylık sağlar.
En iyi orta ölçekte Kurumsal Sınıf Media Gateway
Mediant 800, MSBR, 1-4 E1/T1/J1 Spans, 4-BRI (8 arama) hatları ve 12 Analog FXS / FXO arayüzü gibi pek farklı arayüzle birlikte çalışabilen bir Media Gateway’dir. Bununla birlikte gelişmiş arama planları ve SI’ten SIP’e bağlantı ile ses yönlendirme yetenekleri sayesinde kurumsal müşterilerin SIP Trunking hizmetlerinden zahmetsiz yararlanmalarını ve hem IP tabanlı tümleşik İletişim, hem de esnek PSTN ve geleneksel PBX bağlantılarından faydalanmalarını sağlar.
LAN Veri Yönlendirme ve WAN Erişimi
AudioCodes Mediant 800 MSBR 8-10/100 Base-TX and 4-10/100/1000 Base-T PoE LAN portlarını (802.3af) gibi kablolu hızda bağlantıları ve entegre WiFi (802.11a/b/g/n) Access Point gibi kablosuz bağlantıları servislerini desteklemek için entegre switch modülleri bulundurur. IP Phones ve diğer PoE-powered cihazları destekler.
The Mediant 800 MSBR is equipped with a versatile WAN interface supporting 10/100/1000 copper and optical GigaBit Ethernet, and a selection of serial data transmission interfaces, providing great flexibility in connecting to Service Provider networks.
Mediant MSBR RIP / OSPF ve BGP gibi statik ve dinamik yönlendirme protokolleri sayesinde veri yönlendirme imkanı sağlamaktadır.
Hedef Uygulamalar;
• SIP Santrali
• IP Centrex ve hosting hizmetleri
• SMB / SOHO IP-PBX
• Dağıtılmış kurumsal dallarda IP-PBX ile uzaktan bağlantı
• SMB / SOHO için tümleşik iletişim hareketlilik ve değer hizmetler eklendi
Faydaları;
• CAPEX ve OPEX azaltmak için hepsi bir arada çözüm sayesinde bakım ve yönetim basitleştirilmesi
• Bulut hizmetleri sorunsuz bağlantı
• Gömülü Enterprise-Class Session Border Controller ve güvenlik duvarına dayalı geliştirilmiş ses ve veri güvenliği,
• Esnek SIP Santrali hizmet için SIP arabuluculuk
• Tarife oranları optimize etmek için birden fazla servis sağlayıcı bağlantısı
• Hosting IP-PBX uygulamaları ve ek ofis değer hazır artan verimlilik için hizmetler eklendi.

Daha fazla bilgi