AudioCodes Mediant 500 MSBR

AudioCodes Mediant 500 MSBR küçük ve ve orta ölçekli işletmelerin müşterileri için tümleşik veri ve ses bağlantısı ve barındırılan hizmetlere yedekli erişim sağlamak için tasarlanmış bir “all-in-one” bir KOBİ çözümüdür.

WAN erişimi yeteneklerinde esneklik – AudioCodes ürünü olan Mediant 500 MSBR bakır, fiber optik Gigabit Ethernet, DSL ve 3G/4G hücresel bağlantı gibi farklı protokolleri destekleyen çok yönlü bir WAN arayüzüne sahiptir.

Küçük işletmeler için kaliteli ses ve veri bağlantısı - Mediant 500 MSBR, veri ve ses işlemeyi birbirinden ayıran benzersiz çok çekirdekli mimarisi sayesinde, servis sağlayıcıların küçük siteler için entegre veri ve ses hizmetleri sağlamak yönündeki taleplerini karşılamak ve bu taleplerin performansını öngörülebilir bir şekilde ölçmek için tasarlanmıştır.

Bulut hizmetlerinde dayanıklılık - Mediant 500, Cloud Resilience Package (CRP) and Stand Alone Survivability (SAS) gibi entegre özellikleri sayesinde WAN hatası durumunda alternative bir WAN bağlantısı üzerinden harici arama yapmak ve almak için kullanılabilecek bir PSTN yedek sayesinde SIP istemcileri arasında (örneğin IP telefonlar) iç ofis iletişimini sağlayabilir.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) için SIP kanalı - E-SBC yazılım lisansı yardımıyla sürümü yükseltilebilen Mediant 500 MSBR kurumsal ağı koruyarak diğer servis sağlayıcı uygulamaların yanı sıra SIP kanal yardımıyla güvenli bağlantı sağlar.

Daha fazla bilgi