2N® Stargate VoIP Dijital FCT

Telefon santraline PRI port ile bağlanabilen 2N Stargate Digital fct tüm marka ve model santrallerle tam uyumlu olarak çalışmaktadır.Digital ses kalitesi ile iletişim sağlayan 2N Stargate Digital fct,kilitlenme, ay sonunda hatlara gelen dengesiz yada sürpriz fatura , yankı, parazit ve benzeri sıkıntılara çözüm getiren bir üründür.Tüm GSM şebekeleri ile uyumludur ve aynı anda azami 30 çağrı yapılabilir.

2N Stargate PRI / VoIP FCT cihazına, Kanal (GSM Modül) başına 4 ve tüm sisteme azami 128 adet SİM kartı takılabilir.SİM kartlar farklı GSM şebekelerinden olabilir.Sistem aynı anda 30 Kanal GSM görüşmesini destekler.Ölçeklenebilir yapısı,2 li GSM modül eklentileri ile kapasite artırımına olanak verir.Zaman tablosu tarife yönetimi ya da bedava dakika yönetimi amacıyla modül başına takılmış 4 adet sim karttan dilenen sim kart otomatik olarak istenen koşullarda otomatik olarak aktif hale gelir. Bilgisayardan IP ağ bağlantısı, seri bağlantı ya da harici modem ile yönetilir. Grafik tabanlı programı sayesinde kurulumu ve bakımı kolayca gerçekleşebilmektedir.
Bedava dakikası biten sim kartı durdurup diğer sim kartı otomatik olarak kullanabilmesi özelliği sayesinde sürekli tam kapasite kullanım avantajı sunar. (Modül başına tek sim kart destekleyen sistemlerde bedava dakika bittiğinde modül tamamen devre dışı kalacaktır.) Hot Swap özelliği ile sistem çalışırken kart sökülüp SIM kart değiştirilip tekrar yerine takılabilir.Opsiyonel voip kart seçeneği ile IP telefon santrallerine PRI port yanısıra SIP protokolu ile network üzerinden IP ile bağlanabilir.


Daha fazla bilgi