2N® Smartgate - UMTS

2N® Smartgate - UMTS

2N FCT ürün ailesinin yenilikçi özelliklere sahip diğer bir akıllı FCT ürünü olan 2N® Smartgate - UMTS, üzerinde 1 kanal GSM SIM kart girişi bulunan, 1FXS-1FXO bağlantısı içeren ve 1 UMTS kanalı ile 3G internet erişimi sağlayan tüm GSM şebekeleri ve tüm santral modelleri ile tam uyumlu, iç ortamlar için tasarlanmış analog GSM ağ geçididir. 2N® Smartgate - UMTS ürünü GSM ağ geçidi olması yanısıra kullanıcıya 3G üzerinden internet erişimi de sağlamaktadır.Ürünün üzerinde entegre edilmiş olan yedek güç kaynağı ile elektrik kesintilerinde cihaz otomatik olarak yedek güç kaynağını devreye alacaktır. Böylece elektrik kesintilerinde kullanıcının iletişiminde herhangi bir aksaklık söz konusu olmayacaktır.

2N® Smartgate - UMTS, FXS ve FXO bağlantı sayesinde santrallere boş port gerektirmeden sabit hatlar arasına seri olarak bağlanabilen akıllı FCT 'dir. Böylece santralinizde FCT kullanabilmek için ilave yatırım yapmak zorunda kalmazsınız. Bu özelliği ile telefon giderlerinizi düşürmekle kalmayıp ofisinizde veya evinizde olmadığınız anlarda direkt yada dahili hattınıza gelen çağrıları cep telefonunuzdan yanıtlayabilirsiniz.

2N® Smartgate - UMTS, ülkemizdeki tüm GSM şebekelerini destekler. Zamanının çoğunu ofis dışına hareket halinde geçiren profesyoneller ve telefon giderlerini düşürmek isteyen işletmeler için idealdir. Ofis dışındaki yetkisi olan çalışanların cep telefonlarını kullanarak işletme santrali üzerinden çağrı başlatmasına olanak verir. FCT cihazı sadece sabit dahili kullanıcıların değil ofis dışındaki kullanıcıların da telefon giderlerini düşürmesine yardımcı olur.

2N® Smartgate - UMTS, telefon santrali olsun yada olmasın tüm yönlere doğru başlatılan çağrıları, sabit hatlar yerine GSM SIM kart üzerinden yapılmasını sağlayan teknolojik, tamamlayıcı ve ekonomik ağ geçididir. Telefon giderlerini düşürmek ve karasal hatlarda kullandığı tüm özellikleri sorunsuz kullanmak isteyenlere en son GSM FCT teknolojilerini sunmaktadır.GSM Operatörlerinin uygun tarifeleri ile iletişim giderlerini düşürmek isteyen mikro, küçük, orta ve büyük işletmeler için en uygun çözümdür.

2N® Smartgate - UMTS, ses kalitesi,dayanıklılık,güvenilirlik ve uzun süreli performans konularında maksimum verimlilik sağlayan tek FCT markasıdır. Türkçe arayüzü ve kullanım klavuzu ile birlikte çok kısa bir sürede kurulabilir ve kurulum için detaylı bir teknik bilgi gerektirmez. Yeni nesil özellikleri ve çözümleri Smartgate FCT cihazlarında bulabilirsiniz.Daha fazla bilgi
  • - Tüm santraller ile tam uyum
   - FXS ve FXO bağlantı portu
   - UMTS bağlantı ile 3G internet erişimi
   - Entegre yedek pil güç kaynağı
   - Dial Thru işlevi
   - Geri arama
   - Eksiksiz kutu içeriği
   - PC Faks gönderebilme
   - Analog Fax cihazı bağlayabilme (opsiyonel)
   - RS232 bağlantısı ile SMS ve Faks gönderip alma
   - Otomatik arama
   - Bebek çağrı özelliği (çevirmeden otomatik çağrı)
   - 12 / 16 KHz ücretlendirme
   - Polarity Reversal desteği
   - Yön tablosu ile LCR
   - Türkçe PC yönetim arayüzü veya DTMF ile programlama
   - Tetikleme ile SMS gönderimi
   - SMS ile duyurulması sağlanabilir.
   - Düşük kredi uyarısı
   - GSM modülü bağlantı monitörü