2N® NetStreamer

Akıllı Sinyal Değiştirici

2N tarafından geliştirilen NetStreamer klasik 100V Analog ses kaynaklarını IP formunu dönüştüren akıllı bir cihazdır. Bir FM radyosunu, CD çaları veya mikrofonu NetStreamer'ı bağlamanız yeterlidir. 2N NetSpeaker Server yazılımı sayesinde mevcut ses sistemlerinizi, kullanmakta olduğunuz ağ bağlantınız üzerinden istediğiniz zonlara, ya da şubelere iletebilirsiniz. 2N NetStreamer'ın oteller, restaurantlar, spor salonları gibi bir çok farklı uygulama alanı bulunmaktadır.

2N NetStreamer klasik 100V analog ses yayın sistemlerini modern IP teknolojisine taşımak isteyen müşteriler için ideal bir çözümdür. Fakat burada bir sorun bulunmaktadır. Bu da mevcut ses kaynaklarının IP tabanı ile uyumlu olmaması. 2N NetStreamer mevcut ses kaynaklarınızı kolaylıkla IP üzerinden kullanılabilecek forma dönüştürebilmektedir.

2N NetStream Nasıl Çalışır ?

Her bir ses sinyal kaynağı LAN ağ üzerinden aktaran bir 2N® NetStreamer kodlayıcı ile bağlantılıdır. Ses sinyali bilgisayar / sunucu üzerinde çalışan 2N® NetSpeaker Server yazılımı uygulamasına doğrudan bir IP ağı üzerinden geleneksel müzik kaynaklarından gönderilir. Bu uygulama daha sonra (bir konuşmacı, IP interkom, Cisco telefon, vb gibi bir 2N® NetSpeaker IP ses sistemi) zonuna önceden ses dağıtılır.Buna ek olarak, ayrı bölgeler oluşturmak ve bu alanların her biri için farklı mesaj içeriğini sağlar.
Daha fazla bilgi