2N® Helios Analog İnterkom

2N Helios tüm PBX lere abone olarak bağlanabilen kapı iletişim sistemidir. PBX ile bağlantısı iki telli kablo ile yapıldığından geleneksel zil panelleri ve interkom sistemlerinde kullanılan karmaşık kablolama ve dağıtım paneli maliyetlerinden tasarruf sağlar. Elektrik beslemesi de telefon hattı üzerinden sağlanabilir.

2N Helios un modüler yapısı sayesinde buton adedi ihtiyaca göre belirlenebilir. Standart 3 veya 6 butonlu ana modüllere eklenebilen 8 veya 16 butonlu ek ünitelerle toplam 54 butona kadar büyüyebilen bir yapıda her butonun sıralı olarak 6 ayrı noktaya uyarı gönderebilmesi sağlanabilir. Böylece bina girişine gelen bir ziyaretçi ile uzaktan da görüşme sağlanabildiği gibi kapı açılarak kişinin girişi sağlanabilir. Öte yandan tuş takımlı üniteler sayesinde kapı girişinden ilgili PBX abonesinin numara tuşlanarak aranması da sağlanabilir 2N Helios'un telefon tuş takımlı ünitesi kullanılarak girişe gelen ziyaretçinin bina veya ofis teki herhangi bir dahili aboneyi numara tuşlayarak aranması sağlanabilir, kişiye özel şifre tuşlanarak veya Proxy kart kullanılarak kapının açılması sağlanabilir. Tuş takımlı ve butonlu üniteler ihtiyaca göre birleştirilebilir, gerek duyulmayan özellikler ise programlama yolu ile kullanımdan kaldırılabilir. 2N Helios üniteleri istenildiğinde darbelere dayanıklı (anti vandal) dış koruma kapakları ile koruma altına alınabilir. Duvar üstü veya ankastre montaj seçenekleri ile dış mekanlara da montajı yapılabilen üniteler tüm iklim şartlarına karşı dayanıklıdır. Opsiyonel olarak sunulan kamera ünitesi sayesinde iletişim kurulacak giriş noktasından gerçek zamanlı, renkli video aktarımı da sağlanabilir.

Daha fazla bilgi
    • - Modern tasarım - Tüm ihtiyaçlara cevap veren eksiksiz iletişim sistemi - Tüm iklim koşullarına dayanıklı tasarımı ile dünya çapında kullanım - Giriş kapısından ofis telefonlarını arama - Tek kutuda geçiş şifresi ve kapı telefonu çözümü - PBX / PSTN / GSM / VoIP iletişimi ile uyumlu - İki telli kablo bağlantısı - Sıva üstü ve ankastre montaj çözümü - Bir modülde 16 buton desteği - 54 butona kadar genişleyebilme - Moduler yapı (opsiyonel renkli kamera ve kart okuyucu desteği) - Darbelere dayanıklı anti-vandal kasa seçeneği - Kolay programlama - Çift kapı açma - Gece ve gündüz servisleri - Otomatik çoklu numara çevirme